OSOPTB5001AT0
OSOPTB5001AT0 Vishay Dale Thin Film
osop.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 8RES 5K OHM 16SSOP
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-OSOP
Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm)
Part Status: Active
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 8
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8RES 5K OHM 16SSOP, Resistance (Ohms): 5k, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-OSOP, Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm), Part Status: Active, Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OSOPTB5001AT0 OSOPTB5001AT0 Виробник : Vishay Dale Thin Film osop.pdf Description: RES ARRAY 8RES 5K OHM 16SSOP
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C