OSOPTC5002AT0
OSOPTC5002AT0 Vishay Dale Thin Film
osop.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 12RES 50K OHM 24SSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 24-SSOP
Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 12
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 12RES 50K OHM 24SSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 24-SSOP, Height - Seated (Max): 0.068" (1.73mm), Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 12.
Інші пропозиції OSOPTC5002AT0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OSOPTC5002AT0 OSOPTC5002AT0 Виробник : Vishay Dale Thin Film osop.pdf Description: RES ARRAY 12RES 50K OHM 24SSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 24
Mounting Type: Surface Mount
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C