Продукція > OPTOSUPPLY > OSR53014C1A-30MA
OSR53014C1A-30MA
OSR53014C1A-30MA OPTOSUPPLY
info-olb.3014.3500.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Код виробника: OSR53014C1A-30mA RoHS LED SMD 3014; red; 800~1000mcd; 625nm; 20mA; 120°; 2.1V Optoelectronics
кількість в упаковці: 4000 шт
на замовлення 4000 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD colour LEDs, Description: LED; red; SMD; 800÷1000mcd; 1.8÷2.6VDC; 3x1.4x0.8mm; 120°; 30mA, Type of diode: LED, LED colour: red, Mounting: SMD, Case - mm: 3014, Viewing angle: 120°, Dimensions: 3x1.4x0.8mm, LED current: 30mA, Operating voltage: 1.8...2.6V DC, LED lens: transparent, Wavelength: 620...630nm, Luminosity: 800...1000mcd.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: LED; red; SMD; 800÷1000mcd; 1.8÷2.6VDC; 3x1.4x0.8mm; 120°; 30mA
Type of diode: LED
LED colour: red
Mounting: SMD
Case - mm: 3014
Viewing angle: 120°
Dimensions: 3x1.4x0.8mm
LED current: 30mA