OVSAABC2R8
OVSAABC2R8 TT Electronics/Optek Technology
OVSAABC2R8.pdf
Виробник: TT Electronics/Optek Technology
Description: LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Amber
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 700mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.95mm
Wavelength - Dominant: 591nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Amber, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 700mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.6V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.95mm, Wavelength - Dominant: 591nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top.
Інші пропозиції OVSAABC2R8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Amber
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 700mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.95mm