OWA-120E-36
OWA-120E-36 MEAN WELL USA Inc.
OWA-120E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 122W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 36V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CB, CE, GS
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.4A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 122 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 122W; 36VDC; 3.4A; 90÷264VAC; IP67, Type of power supply: switching, Kind of power supply: LED, Power: 122W, Output voltage: 36V DC, Output current: 3.4A, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Electrical connection: wires, Body dimensions: 191x63x37.5mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -40...70°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 90.5%, Additional functions: active PFC; COLD START, Manufacturer series: OWA, Kind of case: PWM-120, Operating modes: constant current; constant voltage, Connectors for the country: Europe, IP rating: IP67, Application: LED, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-120E-36 OWA-120E-36 Виробник : MEAN WELL 2724878.pdf Description: MEAN WELL - OWA-120E-36 - AC/DC-Netzteil, 1 Ausgang, 122.4 W, 36 VDC, 3.4 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: EU
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: 4-polig, XLR
Produktpalette: OWA-120E Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.4A
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 122.4W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
OWA-120E-36 OWA-120E-36 Виробник : MEAN WELL OWA_120E_SPEC.PDF LED Power Supplies 36V 3.4A 122.4W IP67 EU AC Plug Level VI
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; LED; 122W; 36VDC; 3.4A; 90÷264VAC; IP67
Type of power supply: switching
Kind of power supply: LED
Power: 122W
Output voltage: 36V DC
Output current: 3.4A
Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC
Electrical connection: wires
Body dimensions: 191x63x37.5mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 90.5%
Additional functions: active PFC; COLD START
Manufacturer series: OWA
Kind of case: PWM-120
Operating modes: constant current; constant voltage
Connectors for the country: Europe
IP rating: IP67
Application: LED
Power consumption without load: <0.15W