OWA-120E-54
OWA-120E-54 MEAN WELL USA Inc.
OWA-120E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 124W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 54V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.3A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 124 W
на замовлення 38 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 124W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 54V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.3A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 124 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-120E-54 OWA-120E-54 Виробник : MEAN WELL USA Inc. OWA-120E-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 124W
Packaging: Box
Voltage - Output: 54V
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.3A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
Part Status: Active
Power (Watts): 124 W
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
OWA-120E-54 OWA-120E-54 Виробник : MEAN WELL OWA-120E-SPEC-1292197.pdf LED Power Supplies 54V 2.3A 124.2W IP67 EU AC Plug Level VI