OWA-200E-24
OWA-200E-24 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=OWA-200E
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 200W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: XLR Plug, 4 Pin
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 8.3A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Standard Number: 60335-1
на замовлення 36 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 200W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: XLR Plug, 4 Pin, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, EAC, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 8.3A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Standard Number: 60335-1.
Інші пропозиції OWA-200E-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-200E-24 OWA-200E-24 Виробник : MEAN WELL OWA-200E-spec.pdf AC/DC, 199W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195x68x39.5 мм, -40...+70 С, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
OWA-200E-24 OWA-200E-24 Виробник : MEAN WELL OWA-200E-spec.pdf AC/DC, 199W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/8.3A, розміри 195x68x39.5 мм, -40...+70 С, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
OWA-200E-24 OWA-200E-24 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=OWA-200E Desktop AC Adapters 199W 24V 8.3A IP67 EU AC Plug