OWA-60E-36
OWA-60E-36 MEAN WELL USA Inc.
OWA-60E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.09" W x 1.38" H (130.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 36V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CB, CE, GS
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.67A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 60 W
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 60W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.09" W x 1.38" H (130.0mm x 53.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 36V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CB, CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.67A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 60 W.
Інші пропозиції OWA-60E-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-60E-36 OWA-60E-36 Виробник : MEAN WELL OWA-60E-spec.pdf AC/DC, 60.12W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 36V/1.67A, розміри 130x53x35 мм, -35...+70 С, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
OWA-60E-36 OWA-60E-36 Виробник : MEAN WELL OWA-60E-spec.pdf AC/DC, 60.12W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 36V/1.67A, розміри 130x53x35 мм, -35...+70 С, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
OWA-60E-36 OWA-60E-36 Виробник : MEAN WELL OWA-60E-spec.pdf LED Power Supplies 60.12W36V 1.67A IP67 EU AC Plug LED PS