OWA-90E-15
OWA-90E-15 MEAN WELL USA Inc.
OWA-90E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 15V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord
Approval Agency: CE, GS
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 15V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 90 W.
Інші пропозиції OWA-90E-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-90E-15 Виробник : MEAN WELL OWA-90E-SPEC-806301.pdf Switching Power Supplies 90W 15V 6A EU AC Plug LED PS