OWA-90E-20
OWA-90E-20 MEAN WELL
2724882.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - OWA-90E-20 - AC/DC-Netzteil, 1 Ausgang, 90 W, 20 V, 4.5 A
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
Netzsteckertyp: EU
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Zulassungen des Netzteils: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: 4-polig, XLR
Produktpalette: OWA-90E Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 20
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.5
Ausgangsleistung, max.: 90
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 90W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 20V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.5A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 90 W.
Інші пропозиції OWA-90E-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-90E-20 OWA-90E-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. OWA-90E-spec.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 90W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 20V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.5A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
товару немає в наявності
OWA-90E-20 OWA-90E-20 Виробник : MEAN WELL OWA-90E-SPEC.PDF Desktop AC Adapters 90W 20V 4.5A EU AC Plug LED PS