OWA-90E-30
OWA-90E-30 MEAN WELL USA Inc.
OWA-90E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 30V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 11.8" (300.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: CEE 7/7
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.73" L x 2.48" W x 1.48" H (171.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 30V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 11.8" (300.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord, Approval Agency: CE, GS, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: CEE 7/7, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 90 W.
Інші пропозиції OWA-90E-30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OWA-90E-30 OWA-90E-30 Виробник : MEAN WELL OWA-90E-SPEC.PDF Desktop AC Adapters 90W 30V 3A EU AC Plug LED PS