OX-221-9101-24M576
OX-221-9101-24M576 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: OX-221-9101-24M576
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 700mA
Height - Seated (Max): 0.486" (12.35mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OX-221-9101-24M576, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 7-SMD, No Lead, Size / Dimension: 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 700mA, Height - Seated (Max): 0.486" (12.35mm), Part Status: Active, Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: OCXO
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 700mA
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz