Продукція > VISHAY > P-0603E1202BBT5
P-0603E1202BBT5
P-0603E1202BBT5 Vishay
id-4872483-pns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 12K Ohm 0.1% 0.15W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук