P0250.222NLT
P0250.222NLT Pulse Electronics
P0250.222NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 14mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 14mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.1 A.
Інші пропозиції P0250.222NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0250.222NLT P0250.222NLT Виробник : Pulse Electronics P0250.222NLT Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.1 A
товару немає в наявності
P0250.222NLT P0250.222NLT Виробник : Pulse Electronics -514318.pdf Fixed Inductors 2uH 15% '222'