P0250.473NLT
P0250.473NLT Pulse Electronics
P0250.473NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.733" L x 0.596" W (18.62mm x 15.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.290" (7.36mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0250.473NLT P0250.473NLT Виробник : Pulse Electronics P0250.473NLT Description: FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
P0250.473NLT P0250.473NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_11.pdf Power Inductors - SMD 43uH 15% '473'