Продукція > VISHAY > P0402E1001BBPT
P0402E1001BBPT
P0402E1001BBPT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук