Продукція > VISHAY > P0402K7502BBPT
P0402K7502BBPT
P0402K7502BBPT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 75K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 1001 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 84
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P 0402 K 7502 B B PT, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Part Status: Active, Resistance: 75 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0402K7502BBPT P0402K7502BBPT Виробник : Vishay p.pdf Res Thin Film 0402 75K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
P0402K7502BBPT P0402K7502BBPT Виробник : Vishay Sfernice p.pdf Description: P 0402 K 7502 B B PT
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Part Status: Active
Resistance: 75 kOhms