Продукція > VISHAY > P0603C2002BBT
P0603C2002BBT
P0603C2002BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 20K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±5ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук