Продукція > VISHAY > P0603E1000BBT
P0603E1000BBT
P0603E1000BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Інші пропозиції P0603E1000BBT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0603E1000BBT P0603E1000BBT Виробник : Vishay Sfernice p.pdf Description: SFERNICE THIN FILMS
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
P0603E1000BBT P0603E1000BBT Виробник : Vishay / Sfernice p.pdf Thin Film Resistors - SMD .125watts 100ohms .1% 25ppm