Продукція > VISHAY > P0603E1052BNT
P0603E1052BNT
P0603E1052BNT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 10.5K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук