Продукція > VISHAY > P0603E1212BBT
P0603E1212BBT
P0603E1212BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 12.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук