Продукція > VISHAY > P0603K1824BBT
P0603K1824BBT
P0603K1824BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 1.82M Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0603K1824BBT P0603K1824BBT Виробник : Vishay p.pdf Res Thin Film 0603 1.82M Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2