Продукція > VISHAY > P0603K2554BBT
P0603K2554BBT
P0603K2554BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 2.55M Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: P 0603 K 2554 B B TR, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 2.55 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0603K2554BBT P0603K2554BBT Виробник : Vishay p.pdf Res Thin Film 0603 2.55M Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
на замовлення 150 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
P0603K2554BBT P0603K2554BBT Виробник : Vishay Sfernice p.pdf Description: P 0603 K 2554 B B TR
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.060" L x 0.033" W (1.52mm x 0.85mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 2.55 MOhms