Продукція > VISHAY > P0603K3922FNT
P0603K3922FNT
P0603K3922FNT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 39.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Інші пропозиції P0603K3922FNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0603K3922FNT P0603K3922FNT Виробник : Vishay Thin Film Resistors - SMD P 0603 K 3922 F N TR e2