P0751.102NLT
P0751.102NLT Pulse Electronics
P0751.102NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1UH 6.8A 10 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 6.8A 10 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0751.102NLT P0751.102NLT Виробник : Pulse Electronics P0751.102NLT Description: FIXED IND 1UH 6.8A 10 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.8 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
P0751.102NLT P0751.102NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_08-2903258.pdf Power Inductors - SMD 1 UH 20% 9A