P0751.103NLT
P0751.103NLT Pulse Electronics
P0751.103NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
на замовлення 231 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0751.103NLT P0751.103NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_08-2903258.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% 3.8A
на замовлення 1600 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
P0751.103NLT P0751.103NLT
P0751.103NLT P0751.103NLT Виробник : Pulse Electronics P0751.103NLT Description: FIXED IND 10UH 3.8A 50 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A