P0751.332NLT
P0751.332NLT Pulse Electronics
SPM2007_08.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 3.3uH 20% 6.4A
на замовлення 1039 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0751.332NLT P0751.332NLT Виробник : Pulse Electronics P0751.332NLT Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 18 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.215" (5.46mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A
на замовлення 807 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
P0751.332NLT P0751.332NLT
на замовлення 392 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A