P0770.222NL
SPM2007_03.pdf
Код товару: 165845
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Індуктивності, дроселі > Дроселі силові SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P0770.222NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0770.222NL P0770.222NL Виробник : Pulse Electronics SPM2007_03.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.3A 70 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A