P0770.152NL
P0770.152NL Pulse Electronics
SPM2007_03.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5UH 2.6A 50 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.6A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 2.6A 50 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.6A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Інші пропозиції P0770.152NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0770.152NL Виробник : Pulse Electronics SPM2007_03-2904075.pdf Power Inductors - SMD 1.5 UH 20%