P0770.223NL
P0770.223NL Pulse Electronics
SPM2007_03.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 700MA 370MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 370mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 700 mA