P0770.333NLT
P0770.333NLT Pulse Electronics
P0770.333NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 33UH 580MA 510MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 580mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 580MA 510MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 580mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Інші пропозиції P0770.333NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0770.333NLT P0770.333NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_03-2903272.pdf Power Inductors - SMD 33uH 20% '333'