Продукція > P07 > P0770.472NL
P0770.472NL
SPM2007_03.pdf
Виробник:
на замовлення 35000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P0770.472NL
Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції P0770.472NL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P0770.472NL P0770.472NL Виробник : Pulse Electronics SPM2007_03.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A