Продукція > P11 > P1100SCMC
P1100SCMC
MC_Series_Rev_Dec2005.pdf
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P1100SCMC
Description: THYRISTOR 90V 400A DO-214AA, Packaging: Bulk, Capacitance: 70pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 130V, Voltage - Off State: 90V, Voltage - On State: 5 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A.
Інші пропозиції P1100SCMC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1100SCMC P1100SCMC Виробник : Littelfuse Inc. MC_Series_Rev_Dec2005.pdf Description: THYRISTOR 90V 400A DO-214AA
Packaging: Bulk
Capacitance: 70pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 130V
Voltage - Off State: 90V
Voltage - On State: 5 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 400 A