P110KH-0Y20BR10K
P110KH-0Y20BR10K BI Technologies / TT Electronics
P110.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 11mm 10Kohm
на замовлення 5692 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top Adjustment, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Board Locks, Actuator Length: 0.787" (20.00mm), Actuator Type: Knurled, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Conductive Plastic, Taper: Linear, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P110KH-0Y20BR10K P110KH-0Y20BR10K Виробник : TT Electronics/BI P110.pdf Description: POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top Adjustment
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins, Board Locks
Actuator Length: 0.787" (20.00mm)
Actuator Type: Knurled
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Conductive Plastic
Taper: Linear
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
P110KH-0Y20BR10K P110KH-0Y20BR10K Виробник : BI Technologies (TT electronics) p110.pdf Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (14.4 X 17.5 X 23.4mm) Pin Bracket Mount/Through Hole Box/Tray