P1167.123NLT
P1167.123NLT Pulse Electronics
P1167.123NLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 12UH 1.9A 57 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 57mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 2700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 1.9A 57 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.297" L x 0.297" W (7.54mm x 7.54mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 57mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1167.123NLT P1167.123NLT Виробник : Pulse Electronics P1167.123NLT Description: FIXED IND 12UH 1.9A 57 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
P1167.123NLT P1167.123NLT Виробник : Pulse Electronics SPM2007_23-2904975.pdf Power Inductors - SMD 12uH 20% 1.9A