Продукція > VISHAY > P1206C1001LNT
P1206C1001LNT
P1206C1001LNT VISHAY
VISH-S-A0013711448-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - P1206C1001LNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 0.01%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0.01%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 3.06mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - P1206C1001LNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 0.01%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 333.3mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, Widerstand: 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0.01%, Temperaturkoeffizient: 5ppm/C, Produktlänge: 3.06mm, euEccn: NLR, Produktpalette: P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції P1206C1001LNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1206C1001LNT P1206C1001LNT Виробник : VISHAY VISH-S-A0013711448-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - P1206C1001LNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 0.01%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0.01%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 3.06mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P Series
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm