P1206C1004LNT
P1206C1004LNT Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE THIN FILMS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.01%
Features: Anti-Sulfur
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.120" L x 0.063" W (3.06mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - P1206C1004LNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 Mohm, ± 0.01%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 333.3mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, Widerstand: 1Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0.01%, Temperaturkoeffizient: 5ppm/C, Produktlänge: 3.06mm, euEccn: NLR, Produktpalette: P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1206C1004LNT P1206C1004LNT Виробник : Vishay Sfernice p.pdf Description: SFERNICE THIN FILMS
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.01%
Features: Anti-Sulfur
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 1 mOhms
на замовлення 244 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 188 шт:
P1206C1004LNT P1206C1004LNT Виробник : VISHAY VISH-S-A0013711448-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - P1206C1004LNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 Mohm, ± 0.01%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
Widerstand: 1Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0.01%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 3.06mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstand: 1Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0.01%
Temperaturkoeffizient: 5ppm/C
Produktlänge: 3.06mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P Series
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm