Продукція > VISHAY > P1206E1272BBT
P1206E1272BBT
P1206E1272BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 12.7K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук