Продукція > VISHAY > P1206E1580BBTC
P1206E1580BBTC
P1206E1580BBTC Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 158 Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук
Інші пропозиції P1206E1580BBTC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1206E1580BBTC P1206E1580BBTC Виробник : Vishay Thin Film Resistors - SMD 158 OHM .1% 25PPM 1/3W