P1206H1005BNT
P1206H1005BNT Vishay / Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay / Sfernice
Thin Film Resistors - SMD .33watt 10Mohms .1%
на замовлення 2803 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - P1206H1005BNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 0.1%, 330 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 330mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig, isCanonical: Y, Widerstand: 10Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.06mm, euEccn: NLR, Produktpalette: P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1206H1005BNT P1206H1005BNT Виробник : Vishay Sfernice p.pdf Description: SFERNICE THIN FILMS
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 10 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 10 mOhms
P1206H1005BNT P1206H1005BNT Виробник : VISHAY VISH-S-A0025511199-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - P1206H1005BNT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 Mohm, ± 0.1%, 330 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 330mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig
isCanonical: Y
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.06mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm