P1330-223G
P1330-223G API Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 2% 1KHz Ferrite 0.694A 0.384Ohm DCR 3013 T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 384mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 348mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 694 mA.
Інші пропозиції P1330-223G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-223G P1330-223G Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Description: FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 384mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 348mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 694 mA
товару немає в наявності
P1330-223G P1330-223G Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 22uH 2% .384ohm Molded SMT Inductor