P1330-273J
P1330-273J Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 27UH 657MA 425MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 425mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 324mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 657 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 657MA 425MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 425mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 324mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 657 mA.
Інші пропозиції P1330-273J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-273J P1330-273J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 27uH 5% .425ohm Molded SMT Inductor