P1330-332J
P1330-332J Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 3.3UH 1.46A 108MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 108mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 840mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.46 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.46A 108MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 108mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 840mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.46 A.
Інші пропозиції P1330-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-332J P1330-332J Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 3.3uH 5% .108ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330-332J P1330-332J Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 5% .108ohm Molded SMT Inductor