P1330-333H
P1330-333H API Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 3% 1KHz Ferrite 0.568A 0.538Ohm DCR 3013 T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 568MA 538MOHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 538mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 568 mA.
Інші пропозиції P1330-333H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-333H P1330-333H Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Description: FIXED IND 33UH 568MA 538MOHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 538mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 568 mA
товару немає в наявності
P1330-333H P1330-333H Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 33uH 3% .538ohm Molded SMT Inductor
P1330-333H P1330-333H Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 33uH 3% .538ohm Molded SMT Inductor