P1330-393K
P1330-393K Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 39UH 488MA 600MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 488 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 488MA 600MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 488 mA.
Інші пропозиції P1330-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330-393K P1330-393K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 39uH 10%
товару немає в наявності
P1330-393K P1330-393K Виробник : Delevan page66_p1330-3359635.pdf Power Inductors - SMD 39uH 10%