Продукція > DELEVAN > P1330R-182K
P1330R-182K
P1330R-182K Delevan
page66_p1330.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 48MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.18A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 48MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.18A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-182K P1330R-182K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 48MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
на замовлення 1258 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1330R-182K P1330R-182K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 1.8uH 10%
P1330R-182K P1330R-182K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 10%