P1330R-223H
P1330R-223H API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 694MA 384 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 3% 1KHz Ferrite 0.694A 0.384Ohm DCR 3013 T/R.
Інші пропозиції P1330R-223H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-223H P1330R-223H Виробник : API Delevan page66_p1330.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 3% 1KHz Ferrite 0.694A 0.384Ohm DCR 3013 T/R
товару немає в наявності
P1330R-223H P1330R-223H Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 22uH 3% .384ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1330R-223H P1330R-223H Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 22uH 3% .384ohm Molded SMT Inductor