P1330R-223K
P1330R-223K API Delevan Inc.
page66_p1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 384mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 348mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 694 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 384mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 348mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 694 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-223K P1330R-223K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 22uH 10%
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1330R-223K P1330R-223K Виробник : API Delevan Inc. page66_p1330.pdf Description: FIXED IND 22UH 694MA 384MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 694 mA
на замовлення 504 шт:
Мінімальне замовлення: 2
P1330R-223K P1330R-223K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 22uH 10%
на замовлення 283 шт:
P1330R-223K P1330R-223K Виробник : API Delevan page66_p1330.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz Ferrite 0.694A 0.384Ohm DCR 3013 T/R