P1330R-334K
P1330R-334K API Delevan Inc.
P1330.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.179A 4.8Ohm DCR 3013 T/R.
Інші пропозиції P1330R-334K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1330R-334K P1330R-334K Виробник : API Delevan page66_p1330.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.179A 4.8Ohm DCR 3013 T/R
товару немає в наявності
P1330R-334K P1330R-334K Виробник : API Delevan Inc. P1330.pdf Description: FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
товару немає в наявності
P1330R-334K P1330R-334K Виробник : API Delevan P1330-17362.pdf Fixed Inductors 330uH 10%
P1330R-334K P1330R-334K Виробник : Delevan page66_p1330.pdf Power Inductors - SMD 330uH 10%