P170NP1-FD15BR10K
P170NP1-FD15BR10K BI Technologies (TT electronics)
p170.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (16.5 X 30mm) Pin Panel Mount/Bracket Mount Box/Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NP1-FD15BR10K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
товару немає в наявності
P170NP1-FD15BR10K P170NP1-FD15BR10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics TTRB_S_A0009241225_1-2565481.pdf Potentiometers 1/10W 10K Ohms 20% 17mm ROTARY POT